Často kladené otázky

VŠEOBECNÉ

Áno, deň vopred budete mať pripravené čerstvé, chutné a vyvážené jedlo na celý deň. Dostanete originálnu taštičku s 5 jedlami, raňajky, desiata, obed, olovrant, večera. Nemusíte sa teda o nič starať. Na vás zostane len jediné – vychutnať si naše dobroty.
Máte možnosť zaplatiť priamo kuriérovi pri donáške jedla v hotovosti (prípadne stravnými lístkami) alebo pri osobnom odbere v mieste prevádzky. Taktiež je možné úhradu zrealizovať bankovým prevodom na naše čislo účtu uvedené na našej stránke v sekcii „Kontakt“.
Prípadne je možné platbu uhradiť individuálne po dohode.
V programe Zdravé chudnutie máte 5 chutných a zdravých jedál denne, ktoré sú energeticky a nutrične vyvážené.
Program Zdravá strava zahŕňa 2 jedlá, obed a večeru. Tento program je určený pre tých, ktorí už schudli a chcú si udržať váhu, prípadne pre tých, ktorí sa chcú zdravo stravovať a nemajú čas na prípravu jedla.
Pokiaľ máte možnosť konzumovať jedlo v pohodlí domova, odporúčame preložiť jedlo na podnos vhodný do teplovzdušnej rúry a použiť teplovzdušnú rúru. Ak ste v práci a máte obmedzené možnosti, môže použiť aj mikrovlnú rúru. Odporúčame preložiť jedlo na keramický podnos. Niektoré jedlá však nie je potrebné zohrievať (napr. šaláty).
Vychádzajúc z doterajších skúseností našich klientov, ak klient poctivo konzumuje iba nami pripravenú stravu, je úbytok váhy radikálny.  Nakoľko úbytok váhy sa však odvíja aj od doterajších stravovacích návykov, fyziológie klienta a pohybových aktivít, nie je možné určiť presný úbytok váhy.
V prípade potreby je možné program prerušiť za predpokladu, že nahlásite minimálne 2 dni vopred zmenu. Je však možnosť (ak idete mimo domova napríklad na dvojdňovú služobnú cestu), zobrať si so sebou jedlo na 2 dni.
Ak si prajete program zrušiť, je potrebné túto skutočnosť nahlásiť formou žiadosti emailom minimálne 2 dni vopred. Na základe vašej žiadosti vám vrátime alikvotnú čiastku zaplateného programu.
Ak prejavíte záujem o dovoz jedla pre inú osobu, prípadne viac osôb, je to možné na základe individuálnych požiadaviek. Či už chcete objednať zdravú stravu pre deti, pre starých rodičov, alebo pre kohokoľvek iného, náš kuriér vám doručí objednané jedlo na vami určenú adresu.
Áno, môžete svojim blízkym vybrať ktorýkoľvek z programov podľa toho, ktorý sa im najviac hodí a formou darčekového poukazu ich obdarovať. Vy budete mať skvelý pocit z dobrého skutku a originálneho darčeka, a vaši blízki budú môcť pohodlne dodržiavať zdravý životný štýl. Pridanou hodnotou je ušetrený čas, ktorý môžu Vaši najbližší stráviť s vami, prípadne iným príjemným spôsobom.

3942_devojka-shutterstock_20293057

DOPRAVA

Pri vami zvolenom spôsobe dopravy vám budú balíčky doručené vždy deň vopred. Balíčky na pondelok budú doručené v nedeľu a v pracovných dňoch v čase od 17:00 hod. do 20:00 hod.na vami určené miesto.
Áno, ak nám to včas oznámite, vieme sa prispôsobiť individuálnych potrebám klienta.
Je možné si osobne vyzdvihnúť na prevádzke stravu v popoludňajších hodinách, prípadne cestou z práce. Naša prevádzka je na hlavnej trase smer Michalovce – Košice, t. j. Pozdišovce 248.

STRAVOVANIE

Stravu pripravujeme z vysoko kvalitných surovín, každý deň čerstvú. Po fáze prípravy nastáva fáza šokového schladzovania profesionálnou technológiu, ktorá zabezpečuje kvalitu živín. Bezpečná preprava jedla k vám prebieha v špeciálnych termoportoch, ktoré zaručujú hygienicky nezávadnú distribúciu a dodržanie prísnych hygienických podmienok teplotného reťazca.

OBJEDNÁVKY

Objednať si stravu môžete telefonicky na čísle 0907 021 334, prostredníctvom nášho objednávkového formulára na našej webovej stránke alebo prípadne e-mailom, ktorý zašlete na adresu info@mycarpediem.sk.
Ak si chcete objednať jedlo na pondelok, je potrebné zrealizovať objednávku do piatku do 10:00 hod. Balíček vám bude doručený v nedeľu podvečer. Ak si chcete objednať jedlo na utorok, je potrebné si ho objednať do pondelka do 10:00 hod. Doručené vám bude v pondelok podvečer.